KONSULTACJE - SEMESTR letni 2018/2019
Imię i Nazwisko Dzień Godzina Budynek Pokój
Barańska Justyna poniedziałek/
wtorek
08:30-10:00/
13:30-15:00
BM 534
Biadasz Andrzej poniedziałek/
piątek
11:40-12:25/
09:45-10:30
BM 527
Białek-Bylka Grażyna środa 17:00-18:30 BM 514
Błaszkiewicz Paulina środa 14:00-15:30 BM 528
Buchwald Tomasz wtorek 11:30-13:00 BM 548
Buczek Adam poniedziałek 16:15-17:45 BM 542
Chomski Maciej środa 15:-16:30 BM 538
Chrzumnicka Ewa wtorek/
środa
14:00-15:00/
10:30-12:30
BM 545
Czajka Ryszard wtorek(AC&R)/
środa(ETI FT)
11:45-13:15/
13:30-15:00
BM 202/
203
Dewo Wioletta poniedziałek 11:00-12:30 BM 548
Dudkowiak Alina poniedziałek/
czwartek
11:15-12:00 BM 529
Dychalska Anna poniedziałek/
wtorek
13:15-14:00/
11:00-11:45
BM 510
Elantkowska Magdalena środa 11:45-13:15 BM 539
Fertsch Piotr BM 548
Furmann Bogusław wtorek 12:00-13:30 BM 540
Głowacki Przemysław wtorek/
piątek
11:00-11:45/
09:00-09:45
BM 539
Goc Jacek piątek 13:30-15:00 BM 525
Grzela Tomasz wtorek(t. parzys.)/
środa(t. niep.)
18:30-20:00/
16:50-18:20
BM/
H22
518/
F3A
Helman Marek BM 528
Herman Katarzyna BM 521
Hermanowicz Michał poniedziałek 15:10-16:40 BM 520
Hertmanowski Robert wtorek/
środa
11:30-13:20 BM 546
Jabłońska Joanna wtorek 10:15-11:45 BM 549
Jankowski Krzysztof BM 518
Jarosz Andrzej wtorek/
środa
11:30-13:00/
17:00-18:30
BM 540
Kamiński Maciej wtorek/
czwartek/
piątek
13:15-14:00/
13:30-14:15/
12:00-13:30
BM/
H22
518/
F2
Kasprowicz Dobrosława wtorek 09:45-11:15 BM 507
Kędzierski Kamil wtorek 11:45-13:15 BM 533
Koczorowski Wojciech czwartek 16:40-18:20 BM 519
Kotkowiak Michał środa 11:15-12:45 BM 527
Łapsa Krzysztof poniedziałek/
piątek
11:15-12:45/
09:45-11:15
BM 509
Łukawski Damian poniedziałek 13:30-15:00 BM 528
Maćkowiak Szymon BM 536
Manikowski Henryk BM 513
Martyński Tomasz poniedziałek 15:15-16:45 BM 543
Modlińska Anna BM 545
Nowak Ewelina BM 549
Nowak Mateusz BM 549
Nowicka Ariadna BM 510
Nowicki Marek wtorek 08:15-09:45/
11:30-13:00
BM 519
Olszewska Karolina piątek 08:00-09:30 BM 548
Piątkowski Łukasz BM 524
Piosik Emilia poniedziałek/
czwartek
10:30-11:45 BM 547
Poźniak Artur BM 520
Przychodnia Marta BM 522
Ptak Arkadiusz piątek 11:30-13:00 BM 517
Radny Marian BM 535
Runka Tomasz środa 11:45-13:15 BM 508
Rytel Karol poniedziałek 14:00-15:30 BM 533
Sierda Emil BM 534
Skibiński Aleksander poniedziałek/
czwartek
13:30-14:30/
13:30-15:30
BM 534
Skonieczny Robert BM 548
Skwarek Ryszard czwartek/
piątek
10:00-11:30/
11:30-13:00
BM 513
Stachera Justyna wtorek 11:30-13:00 BM 549
Stachowiak Alicja BM 533
Stefańska Danuta wtorek 16:50-18:20 H22 F7
Suski Marcin środa 09:45-11:15 BM 538
Susła Bronisław czwartek 13:30-15:00 BM 523
Szary Maciej
Szawioła Gustaw środa/
piątek
11:00-12:30/
13:30-15:00
CM 031
Szczuka Joanna pon.(t. nieparzys.)/
czwartek
09:45-11:15/
14:00-15:30
BM 549
Szybowicz Mirosław środa 09:30-11:00 BM 506
Uryzaj Dominika BM 547
Weiss Marek piątek 15:10-16:40 BM 521
Wilman Sebastian wtorek 15:10-16:40 BM 538
Wesołek Tadeusz tel. 504 375320 BM 513
Wolarz Eryk środa 08:00-09:30 BM 544
Wróbel Danuta czwartek 10:00-11:30 BM 526
Zhezhera Taras środa 09:45-11:15 BM 510